Таке переконання висловив сьогодні, 28 грудня, під час виступу на львівському Євромайдані народний депутат України від ВО «Свобода» Андрій Міщенко, інформує кореспондент Вголосу.

Він наголосив, що ще напередодні 30 листопада, коли «Беркут» побив студентів на Майдані, так звані громадські діячі виступали проти участі політиків у акціях протесту проти призупинки євроінтеграції України. Вони ж залишили студентів наодинці із «Беркутом», які зачистили 30 листопада Майдан. Але вже 1 грудня, а тим більше 11 грудня, Майдан вистояв проти «Беркута», силовики відступили перед людьми, серед яких були десятки депутатів, політиків, які пліч о пліч з народом захищали наше спільне право на волевиявлення та мирну акцію протесту.

«Зараз в Україні відбувається революція людської гідності, – заявив Андрій Міщенко. – Ми вийшли заради гідності. Тому я схиляю голову перед усіма, хто не побоявся вголос висловити свою думку, хто не повірив у міф про те, що найкращі політики – це громадські діячі. Саме таку політику використали свого часу Путін у Росії та Лукашенко у Білорусі. Так і наша влада хоче, щоб ми без політиків боролися з політиками. Але Майдан без політики не може обійтися».

Андрій Міщенко нагадав як влада обдурила у 2010 році підприємців, які протестували проти нового податкового кодексу, студентів, які виступали проти Табачника, чорнобильців та афганців. Але, за його словами, владі не вдалося обдурити народ, який висловив протест проти згортання ініціатив євроінтеграції.