"Вітаю Литву з хорошою грою. Дуже глибока команда в плані, добре навчена. Я гордий тим, що навіть у матчі проти такої команди у нас був шанс - ми поступалися лише чотири очки за 25 секунд до кінця. Потрібно було, звичайно, скоротити розрив до двох очок, але іноді в баскетболі щось трапляється. Ми не реалізовували далекі кидки, другі шанси після підбирань. Не зовсім добре розкидали м'яч у другій половині. Однак самовіддача команди був прекрасною.


Зрозуміло, ми знали результат гри збірної Латвії. Я радий, що хлопці змогли зібратися і до останнього претендували на перемогу. Ми не виграли, але я не можу лаяти своїх хлопців, злитися на них. Вони намагалися і робили це добре.

Чемпіонат світу? Ви знаєте, потрібно повернутися на два тижні назад. У першій грі чемпіонату ми виграли з різницею в одне очко кидком за дві секунди до кінця. Обіграли команду, яка сьогодні зробила нам велику послугу. Збірна Бельгія жодного разу по турніру не здалася, це професіонали з великої літери. І ніхто не знає, що трапилося, не обігравши ми тоді бельгійців. Потім ми пройшли далі у другий раунд, ще далі. Потрібно працювати далі. Що з цього вийде, побачимо.


Наша команда знаходиться в перехідному періоді: багато молодих гравців, група досвідчених гравців цього літа нам не допомагає - вони травмовані, втомилися. Ми спробуємо зіграти в чвертьфіналі, показати свої найкращі якості. Добре, що хлопці вірять у те, що вони вийшли у чвертьфінал справедливо. Це здорово. Будемо готуватися, будемо грати".

Джерело: isport.ua