Очільник фракції ВО “Свобода” у Львівській міській раді Маркіян Лопачак розкритикував міського голову Львова та його фракцію “Самопоміч” за зловживання майном і землею міста. Депутат звернув увагу на непрозоре формування порядку денного пленарного засідання ЛМР, до якого земельні і майнові питання включали за незрозумілими “критеріями”.

Про це Лопачак сказав під час засідання ЛМР у понеділок, 7 вересня.

“Пан Шевців розпочав свій виступ з того, що він не є фаховий, це не є його профіль, але він все-таки хоче щось сказати. От я би хотів нагадати пану Шевціву, що з початку березня в нас не відбувалося жодного чергового пленарного засідання Львівської міської ради. Натомість було щонайменше три звернення керівників фракцій до Андрія Садового, щоб провести все-таки пленарне засідання і не створювати потім порядок денний з 560 питань. Я би хотів нагадати пану Шевціву, що навіть коли було утворено цей порядок денний, в ньому є надцять зауважень. Тож на наступному пленарному засіданні я як керівник фракції буду звертатися у правоохоронні органи з простим питанням: яким чином у порядок денний не потрапили більше ста завізованих ухвал, які зараз знаходяться у секретаріаті міської ради. Яким чином був сформований порядок денний, потім було перенесене пленарне засідання і потім в цей порядок денний одноосібно міським головою було включено ще 20 питань. Всупереч регламенту, всупереч закону про місцеве самоврядування.

Зараз виникає питань до всього цього, адже підготовка цих питань є абсолютно незрозумілою і непрозорою. А потім такі люди, пане Андрію, які рекомендують щось робити міському голові, спонукають правоохоронні органи відкривати чергові кримінальні провадження. Як не по самому міському голові, то по його заступниках і так далі. Тому наступного разу перед тим як щось коментувати добре подумайте і вивчіть питання. А в цій залі не шукайте ворогів, якісь хочуть щось підтримувати чи не підтримувати, зважаючи на щось. І як хочете щось казати – то кажіть прямо. І скажіть, як можна робити ремонти, коли не до кінця оформлені документи? Майно і земля Львова – це не є приватна власність фракції “Самопоміч”! Це є майно громади! А ви всього-на-всього – сидите в цій сесійній залі, щоб представляти їхні інтереси, а не інтереси міського голови чи своєї політичної партії!” – зазначив Маркіян Лопачак.

Пряму трансляцію засідання проводить телеканал НТА: