Щоб там після гри Україна – Франція не говорили та не писали, потрібно визнати: нас «відвозили» по полі і цілком заслужено обіграли. Клас та майстерність гравців французької збірної виявився сильнішим, аніж бажання, самовіддача та вболівальницька підтримка збірної України. Від французів ми отримали урок, який легко можна назвати майстер-класом. У грі на «Донбас Арені» «півні» «заклювали» господарів Євро.

У першому таймі картина на полі була більш-менш прийнятна. Завдяки феноменльаній грі воротаря Андрія Пятова на табло була «суха» нічия, а відтак були і надії на другий тайм та успішний підсумок матчу. Своїх шансів у прешій половині гри у нас було не так багато, а якщо й були, то переграти Льоріса не вдалося. Одразу згадується момент в Андрія Шевченка, мовляв, а що було у другому таймі, якби Шева забив свій третій гол на турнірі?

Після перерви Франція довела, що сьогодні є на голову сильнішою від України. Мабуть, недарма цю команду називають одним з фаворитів Євро-2012. Рібері з нашим захистом витворяв усе, що хотів, Бензема і Менез також комфортно себе відчували на полі. Єдиний, хто з французьких зірок не проявив себе по-справжньому, – Семір Насрі.

Що цікаво, коли Україна мала ловити Францію на контратаках, граючи «другим» номером від захисту, то команду Олега Блохіна вдарили її ж зброєю. У другому голі захист нашої команди нагадав, що він сьогодні далеко не ідеальний. Провалів не бракувало. Підопічні Лорана Блана були значно ближчими до третього гола, аніж ми до другого. Українці у цьому матчі фактично нічого не створили біля воріт Льоріса. Блохін програв гру і всю вину взяв на себе. І тішить те, що Україна програла лише одну битву, а не цілу війну. Як мінімум до 19 червня (дай Боже довше) ми залишаємося на домашньому великому турнірі.

До гри з англійською збірною ми хоч і підходимо з цілою торбою проблем, однак з вірою у майбутнє. Як показав другий матч Англії, ця збірна також далеко не ідеальна.

Зважаючи на поразку збірної Швеції від Англії (2:3), Україну в останньому матчі групового турніру проти британців влаштує лише перемога. До гри проти України відбуде дискваліфікацію зірковий нападник збірної Англії Вейн Руні. Його поява на полі є цілком можливою. Без нього хоч і англійці забили три м’ячі у ворота шведів, однак неозброєним оком було помітно, що збірній Англії він пригодиться. Загалом, матч Англія – Швеція підтвердила, що на даний момент ця команда слабша, аніж збірна Франції. Шведи показали, що з цією командою не тільки можна грати, а ще їй забивати та диктувати свої умови на полі.

Нічого не залишається робити, як сподіватися, що у грі проти Англії українці гратимуть так, як проти них моментами грали шведи. Останні, програвши у двох стартових матчах, після гри з Францієї покидають Євро-2012. Шведи – друга команда після Ірланії, яка точно не виграє Євро-2012. Натомість Франція після перемоги над Україною уже майже вторувала собі шлях до чвертьфіналу. Другу путівку до плей-оф розіграють між собою саме Україна та Англія.

Не радує те, що матч Україна – Англія пройде на «Донбас Арені». Уже після гри з французами не бракує розмов та моментів про те, що Україні грати у Донецьку не щастить, відтак вболівальники винять стадіон. Утім, хочеться вірити у те, що саме «Донбас Арена», – один з найкрасивіших стадіонів у Європі, і виведе команду Блохіна до омріяного чвертьфіналу. Звісно, буде непросто, однак знаємо, віримо, можемо…