Як повідомляє прес-служба ЛМР, до Львова з’їдуться понад 1,5 тис молодих науковців з 26 країн світу.

Другий міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus» – це низка наукових та освітніх заходів, що мають на меті сприяння формуванню молодої наукової еліти України та стимулювати співпрацю між предствниками різних наукових шкіл.

Фестиваль «Litteris et artibus» включає проведення 7-ми міжнародних наукових конференцій: «Комп'ютерні науки та інженерія 2010», «Геодезія, архітектура та будівництво 2010», «Гуманітарні та соціальні науки 2010», «Енергетика та системи керування 2010», «Інженерна механіка та транспорт 2010», «Економіка та менеджмент 2010», «Хімія та хімічні технології 2010».

«На кожній з конференцій доповідачі представлятимуть свої роботи спільноті учасників заходу та спеціалістам у відповідній галузі. Всі матеріали доповідей разом з рецензіями програмного комітету буде розміщено на Веб-сайтах відповідних конференцій з можливістю вільного доступу і обговорення членами програмного комітету та учасниками фестивалю», – розповідає генеральний секретар фестивалю Олександр Березко.