Державна санітарно-епідемічна служба України інформує, що за добу 25 січня всього в Україні зареєстровано 85 502 звернення по медичну допомогу через захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Близько половини звернень – 40 195, стосувалися дітей.

«Порівняно з даними за попередню добу, кількість звернень збільшилася на 81,8%, – зазначає Святослав Протас, т. в. о. голови Держсанепідслужби, головного державного санітарного лікаря України. – За понеділок найвищий темп приросту захворюваності на грип і ГРВІ зафіксовано у Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Чернівецькій областях та місті Києві. Якщо порівняти з минулою добою, рівень захворюваності знижується у Волинській, Луганській, Рівненській та Херсонській областях».

За добу госпіталізовано 3 445 хворих, з них 1661 дитина. Найвищу захворюваність за останній день зареєстровано в Дніпропетровській, Київській, Запорізькій, Львівській областях та столиці.

Нині обмежувальні заходи введено в усіх адміністративних регіонах України. Станом на 25 січня навчання залишається призупиненим у 10 551 загальноосвітньому навчальному закладі, дитячому навчальному та інших закладах.

Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ в країні залишається напруженою. Державна санітарно-епідеміологічна служба України рекомендує громадянам уникати місць масового скупчення людей, бути уважними до свого здоров’я та за потреби вчасно звертатися по допомогу до медичних закладів.

Нагадаємо, на Львівщині кількість померлих від «свинячого грипу» зросла до 6.

З 27 січня у школах Львова ввели карантин.

Як повідомляли, в Україні від ускладнень грипу (пневмонії) вже померли 83 людини.