Проведене у жовтні опитування громадської думки показало, що 46% американських військових і членів їхніх родин вважають Росію союзником США.

Про це повідомляє Голос Америки.

«Російські спроби послабити Захід з допомогою нескінченної інформаційної кампанії, можливо, почали приносити плоди. Під ударом опинилися американські військовослужбовці. Хоча більшість американців, як і раніше, вважають Москву одним з головних супротивників США, результати нового соцопитування дають підстави припустити, що ця точка зору почала змінюватися, особливо серед американських військовослужбовців та членів їхніх родин», – йдеться в повідомленні.

За результатами другого щорічного Рейганівского дослідження національної оборони, 46% військовослужбовців та членів їхніх сімей сказали, що розглядають Росію як союзника.

Водночас, серед жителів США цієї точки зору дотримуються лише 28%, проте це на 9% більше, ніж минулого року.

Автори опитування припускають, що позитивне ставлення до Росії може бути пов’язане з «республіканцями, які зреагували на позитивні відгуки президента Трампа про Росію».

Рейганівське дослідження національної оборони проведено на замовлення Фонду та Інституту імені президента Рональда Рейгана 24-30 жовтня. Загалом було опитано понад тисячу жителів США.

Нагадаємо, до оборонного проекту США включили санкції проти “Північного потоку-2”.