Близько 180 тисяч учасників бойових дій долучились до недержавної програми "Соціальна картка учасника АТО".

Про це Укрінформу повідомив голова правління Громадської спілки "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО "Українці Разом!" Руслан Руденко.

"Загалом по Україні вже отримали картки (Соціальну картку учасника АТО) 178 489 учасників бойових дій. Тобто, практично кожен другий учасник бойових дій має іменну соціальну картку", – зазначив він.

Руденко зазначив, що "Соціальна картка учасника АТО "Українці Разом!" є недержавним проектом соціально-правового захисту учасників АТО.

"Вже більше 306 млн грн адресної недержавної допомоги надала програма. Тому з упевненістю можна сказати, що вона є ефективною, що вона підтримується як соціально відповідальним бізнесом, так і серед захисників України є реалізованою та позитивно сприймається. Члени організації – як безпосередньо ветерани АТО, так і волонтери, які по всій території України допомагають нашій організації. На сьогодні це 10497 наших побратимів, які сприяють, допомагають в міру своїх можливостей", – зауважив голова ГО "Українці Разом!".

Руденко зазначив, що до проекту вже долучились близько 2,5 тисячі підприємців, представників малого та середнього бізнесу, які надають максимальні знижки або безкоштовно надають свої товари та послуги для учасників бойових дій і їхніх сімей.

Як зазначається, кожен учасник бойових дій або члени сімей загиблих героїв мають можливість безкоштовно отримати свою іменну соціальну картку, зареєструвавшись.