«Нещодавно міська організація Партії регіонів організовувала акцію зі здачі донорської крові для немовлят. Цього разу ми допомагаємо садочкам та їхнім вихованцям. Проводимо не лише озеленення, а інші роботи по благоустрою. Одним словом все те, що просять зробити самі дошкільні заклади. А це і фарбування, і прибирання, і облаштування пісочниць», - розповів голова міської організації Партії регіонів Олег Баран.

У садочках регіонали висаджували ялинки, дуби, клени, липи та модрини. «До речі, з саджанцями допоміг начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Анатолій Дейнеки. Ми запитали, чи він не міг би нам надати дерева для такої акції і Анатолій Дейнека не відмовив», - наголосив Олег Баран.

Наприклад у садочку №25, що на Листопадового Чину – регіонали не лише садили дерева, в й пообіцяли облаштувати доріжку біля ігрового майданчика. Бо після дощу, каже завідувач цього дошкільного закладу Оксана Скірка, дітям просто ніде бавитися. «Така доріжка нам дуже потрібна. Адже у нас тут не асфальт, а одні залишки асфальту. І якщо випадає дощ, то діти приходять з майданчику з черевиками в болоті. А це - погано і для дітей, і для нас зайвий бруд в групах», - розповіла завідувач садочку №25.

А от дошкільний заклад №130, що на Трильовського, отримав від міської Партії регіонів машину піску, 21 літр фарби та 30 кілограмів вапна. А вже цього тижня, знову ж таки за сприянням регіоналів, садочок матиме новий, професійний пилосос.

До речі допомогли регіонали з облаштуванням благоустрою і навчально-реабілітаційному центру дітей з вадами зору «Левеня». «У нас єдиний в Україні заклад такого формату. Тут перебуває більше 200 дітей. І половина з них – це діти-інваліди. Тому озеленення цієї території – дуже важливе для здоров’я діток», - розповіла заступник директора центру Галина Спірідонова.

А от чи не найбільше партійців зібралося у садочку №166. У цьому дошкільному закладі до робіт долучилося три десятки регіоналів. «При чому ми тільки сказали, що проводимо акцію, люди самі прийшли. І працюють – із задоволенням», - каже виконувач обов’язків голови Залізничної районної організації Партії регіонів Олег Хоменко.
За суботу на території цього садочку облаштували своєрідний «куточок лісу». «Ці роботи нам дуже потрібні. Наприклад те, що робиться зараз - покриваються фарбою дитячі грибочки – ми не можемо зробити самотужки. Адже в садочку працюють здебільшого жінки. А тут – така допомога», - наголосила завідувач дошкільного закладу №166 Романа Сірко.

Загалом у акції взяло участь шість дошкільних закладів Львова. Це садочок на Грінченка, 18; Листопадового Чину, 26; Кульчицької, 10А; Трильовського, 9; садочок «Левеня» на Володимира Великого, 72 та дошкільний заклад у Винниках, який знаходиться за адресою Горького, 2А.

Крім того, регіонали висадили дерева і у обласному геріатричному Пансіонаті, що на Медової Печери.