Максим Павленко, граючий тренер «Енергії»:
Як ми і очікували, із «Єнакієвцем» був дуже складний матч. Ми увесь тиждень працювали над покращенням фізичних кондицій. Тому були втомленими. Крім того, сьогодні не було можливості задіяти оптимальний склад. Кілька гравців зазнали ушкоджень, ми їх вирішили поберегти на ігри плей-офф. Почали грати ушістьох, через це не вдавалося підвищити темп гри. Після перерви нам бракувало фізичних кондицій.

Можна сказати, що в «Енергії» відкрилося друге дихання?
Психологічно стало легше, атмосфера повернулася у професійне русло. Усі розуміють, яке завдання поставлено перед нами – ми повинні здобути титул чемпіонів. Для цього нам потрібно покращувати якість гри. Якщо ми це зробимо, то завдання виконаємо.

Чи задоволенні тим, що «награвали» перед плей-офф, зокрема грою уп’ятьох?
Якщо зрівняли рахунок уп’ятьох, то значить ми у більшості вдало зіграли. За рахунку 2:1 мали кілька моментів, якби ми їх реалізували, то далі було би простіше. При нашій перевазі у два голи, суперник більше б нервував, відкривався. Шкода, що не забили. Треба працювати над реалізацією.

Олег Солодовник, головний тренер «Єнакієвця»:
Хочу подякувати хлопцям, які вважаю грали із «Енергією» на рівних. Наша команда моментами не погано виглядала, а усе решта – на табло. Хочу побажати «Енергії» у Фіналі чотирьох вдалої гри, результату. Усім дякую.

Джерело: energia.lviv.ua