Генерал Максимов любить і шанує львівських журналістів. Він не дивися декілька днів телевізора, не читав газет і не заходив в нет. Вчора ввечері, він це все зробив і волосся керівника 02 стукнулось об 220 V.

Він побачив брудну кілерську атаку проти міліції. Такого він ще не чув. Він ледве не зірвався. Тому він вирішив похвалитись. Сказати, що не все так погано, що сонце світить, квіти ростуть, Пузата хата працює. У роботі міліції існує позитивна тенденція, і хто хоче, той її і бачить. Максимов нічого не боїться, його важко напудити. Максимова це все дістало. Він у будь-який момент може взяти 2 чемодани речей і виїхати на Тернопільщину, чи Буковину.

Політики його грузять, бо він почав їх перевіряти. Бо колишні керівники міліції скооперувались з депутатами і збирають філки для його відставки. Йому дзвонять. Погрожують. Пропонують збавити оборотів. Але він нічого не боїться. Є позивна тенденція у міліції і заради неї варто жити. Ми не святі, але і не грішники.

Його дивують депутати, які пропонують проводити профілактику замовних вбивств. Він хоче на це подивитись. Депутати говорять, що міліція кришує львівських бандюків. Коли він це почув, то ледве не зірвався. Це – неправда. Де факти? Де аргументи? Одні лише fuck – ти.

Він почав копати під міську раду, під лаве виділене на святкування 750-ти річчя Львова і одразу пішли телефонні погрози. Ратуша вирішила наїхати на доблесного генерала Максимова. За 2 дні буде порушена кримінальна справа про розкрадання спонсорських і бюджетних коштів хобітами Ратуші.

Згідно серпневих досліджень центру імені Разумкова львів’яни люблять свою міліцію на 9 місці по усій Україні. Довіряють міліції на 7 місці. Негативу на Львівщині не має. Населення довіряє центру імені Разумкова.

У всіх львівських вбивствах немає жодної політики є лише бізнес. Немає жодного донецького сліду.

Справу Федишина розкрито. Останню тачку, крапку поставить суд. Його замовив один з співкерівників Шувару, чоловічої статі, за 5 штук баксів. Знайшли посередника і одного з підривників. Їх не катували, бо львівська модерна міліція вже давно відмовився від таких народних методів. Це було залякування, а не спроба вбивства.

Малу можна було врятувати, оскільки рана була незначною, але лікарі на неї забили і рятували Федишина. Їй не перев’язали ногу і вона стікла кров’ю. Керівництво Шувару, хай краще перерахує лімон гривень на рахунок львівської міліції за знайдених кілерів.

У справі Сенчука самі таємниці. До його вбивства готувались пів року. Генпрокуратура мочить Максимова, а він ж був на вірному шляху.

У справі Вовчака серйозної інформації немає. У справі Дацка є кілька версій. Це тільки західноукраїнська традиції, вбивати під кінець року.

Не все так погано. Не все вдається, але все контролюється. Все кульно. Все чьотко. Рожево-пухнасто. Міліція з народом! Наша міліція нас оберігає! Happy End.

в мікрофонній облозінічний телевізорці очі нічого не бачилиде мої 2 чемодани?
    
жодної політикинерви революціїсерце міліціїобличчя демократії
    
всьо чоткоя сказав Горбатий!журналісти в трансіжурналісти в прострації
    
   
журналісти в шоці