Мама полоненого моряка Андрія Оприска зі Львівщини мала змогу надіслати листа до свого сина напередодні суду, втім не зробила цього, адже мусила б писати російською.

Про це вона розповіла у коментарі до сюжету телеканалу НТА.

За словами Ольги Оприско, вона добре знає цю мову, адже колись працювала учителькою російської мови та літератури, тому написати листа іноземною було б зовсім не важко. Втім, не за теперішніх обставин.

«Принижуватися перед ними я не хочу. Тому що хлопці ще у важчому положенні… і відмовилися на російській мові розмовляти, вимагали перекладача. То і я не буду так само», — пояснила жінка.

Більше — у відео. Прямі ефіри «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.


Нагадаємо, Лефортівський суд Москви продовжив на три місяці арешт усім 24 військовополоненим українським морякам, котрих росіяни незаконно затримали біля Керченської протоки.

Як писав “Вголос”, затримані країною-окупантом у районі Керченської протоки українські моряки відмовилися давати свідчення у Лефортівському суді Москви.

Нагадаємо, 25 листопада російські військові захопили українські катери “Бердянськ” і “Нікополь” і буксир “Яни Капу” в нейтральних водах Чорного моря.

Усі 24 військовополонені українські моряки заявили слідству, що вони є військовополоненими.