В інтерв’ю Голосу Америки Гринів розповів, що Манафорт запропонував свої послуги Порошенку у березні 2014 року.

«Він, як виявилось, провів достатньо велике соціологічне дослідження через якусь українську компанію – зараз уже не пам’ятаю, яку саме. Показав мені ці результати і запропонував стратегію, що з цих результатів випливає», – зазначив нардеп.

За його словами, стратегія Манафорта «повністю суперечила тій, яка на той час була затверджена і за якою ми рухалися».

Гринів сказав, що американський політтехнолог пропонував стратегію поділу України на захід і схід.

«Стратегія Манафорта, якщо коротко, зводилася до старої парадигми. Тобто треба стати кандидатом, наприклад, західної України, відтісняти свого конкурента на східну Україну і, користуючись підтримкою західної України, перемогти. А наша стратегія, яку ми на той час уже обрали, полягала у протилежному. Ми вважали, що президент, особливо у постмайданних умовах, має об’єднувати, «зшивати» Україну, і треба, щоб його підтримувала вся Україна», – зауважив він.

Гринів розповів, що спостерігав за тим, як Манафорт вів кампанію Віктора Януковича.

На його думку, Манафорт запропонував свої послуги Порошенку, тому що хотів залишатись в Україні та працювати тут.

«Він бачив, що Порошенко виграє, – а на той час це вже було майже зрозуміло, і з його боку це була ставка на фаворита. Тобто дуже легко допомагати, коли рейтинг не 4%, а 55%», – сказав Гринів.

7 серпня на засіданні суду колишній діловий партнер Манафорта Рік Гейтс заявив, що американський політтехнолог працював на Порошенка під час президентської кампанії 2014 року. 

В Адміністрації президента спростували слова Гейтса. 

31 липня федеральний суд міста Олександрія, штат Вірджинія, почав розглядати справу Пола Манафорта. Це перший судовий процес у межах розслідування спеціального прокурора США Роберта Мюллера про можливу змову між штабом Дональда Трампа і Росією. І хоча прокурори не інкримінують Манафорту зв'язки з Москвою, цей суд розглядається як випробування законності розслідування Мюллера, яке Трамп назвав полюванням на відьом.