Про це повідомляють із зали суду кореспонденти The Washington Post.

«Дарін Евенсон, 22-річний військовий ветеран, який наразі працює у відділі «досвіду роботи з клієнтами» Airbnb засвідчив, що з січня 2015 року по квітень 2016 року квартиру на Говард-стріт в районі Сохо району Мангеттена майже завжди можна було взяти в оренду через сайт», - зазначають у виданні.

Прокурори показали кілька прикладів бронювань щодо квартири, яку рекламували, як «чудовий лофт на цілий поверх в районі Сохо».

Зокрема, у січні 2015 року пара гостей заплатила за неї 1 971 долар за чотири ночі. У червні 2015 року п’ятеро гостей заплатили за неї 16 325 доларів, щоб залишитися там на 21 ніч.

Евенсон засвідчив, що квартира була доступна 1125 ночей поспіль, що є максимальна дозволеною кількістю згідно з правилами сервісу Airbnb.

За його словами, було дві перерви, під час яких Манафорт не здавав житло. Перша - з 27 жовтня 2015 року по 20 листопада 2015 року. Друга - з 26 лютого 2016 року по 26 березня 2016 року.

Раніше інші опитані свідки розповіли у суді, що Манафорт називав цю квартиру своїм «другим домом»під час переговорів про позику.

Прокурори звинувачували Манафорта у фальсифікації фінансової інформації. За їхніми твердженнями, він нібито збрехав про те, чи має орендну нерухомість або іпотеку на інше майно, щоб отримати кредит у розмірі 3,4 мільйонів доларів у Citizens Bank.

Видання також наголошує на важливості цього свідчення, бо прокурори звинувачують Манафорта у банківському шахрайстві, коли він зазначав у документах, що квартира на Говард-стріт не здавалась в оренду.

Як пояснила у суді під час свідчень віце-президент Citizens Bank Пеггі Міцелі, якщо хтось має орендну нерухомість, процентна ставка за кредитом буде вищою, а максимальна сума кредиту - нижчою.

«Це також буде розглядатися як позика з високим ризиком», - додала вона.

Нагадаємо, що минулого тижня бухгалтер Манафорта зізналась у підробці документів.