Голова фонду Держмайна Валентина Семенюк повідомила народних депутатів, що депутатська недоторканність потрібна їй як захист від численних кримінальних справ, порушених проти неї за незгоду приватизувати ті чи інші об’єкти на користь окремих громадян.

«Ось сидить міністр Зварич, який може сказати, що по одному з об’єктів, проти мене було порушено сім кримінальних справ, за те, що я не підписала продаж об’єкту одному з тих, кого ви називали і про кого думали у цій залі», - відзначила Семенюк і додала «... але завдяки тому, що у нас є Міністерство юстиції, цього не зробили».

За її словами на сьогоднішній день українські суди ухвалюють рішення про те «кому продати, скільки продати і навіть за якою ціною, і навіть у цінах 2000-го року», - сказала Семенюк.

Раніше голова Фонду державного майна Валентина Семенюк заявляє про затягування підписання указу Президента про призначення заступників голови ФДМУ.

Семенюк підкреслила, що затягування відбувається через перевірку її особи на посаді голови ФДМУ. „Витримаю я чи ні. Але я витримаю”, – сказала Семенюк і підкреслила: « ще не народився той, хто звалить мене з ніг».

ForUm