ЛЬВІВ, 5 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Голова Львівської міської організації НСНУ Олег Мандюк вважає ймовірне призначення Олега Сала керівником міліції Львівщини, призначення депутата Львівської облради від БЮТ Михайла Сендака в.о. начальника Головного Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів та реєстрацію «Пори» під керівництвом Ярослава Годунка спланованою акцією провладної коаліції для дестабілізації ситуації на Львівщині.

Про це Мандюк заявив у коментарі прес-службі ЛОО НСНУ.

«Це все дії однієї ланки. Однак, якщо Олега Сала таки призначать керівником обласного управління міліції, ми фізично не пустимо його на робоче місце», - запевнив Мандюк.

За його словами, у випадку призначення Олега Сала на посаду керівника львівських правоохоронців до робочого місця його не допустять.

«Мало хто на Львівщині не знає, що собою являє Олег Сало і як він йшов до посади начальника обласного управління міліції. Я не хочу його засуджувати, але мені здається, що люди з такими моральними засадами не мають права обіймати такі посади. Переконаний, що очоливши львівських правоохоронців знову, Олег Сало діятиме тими ж методами, якими діяв за часів панування клану Медведчуків», — переконаний Мандюк.

«Насамперед слід очікувати розквіту корупції у правоохоронних органах, адже саме за часів його керівництва органи внутрішніх справ стали максимально корумпованими. По-друге, правоохоронні органи знову почнуть використовувати у політичних цілях. Зараз цього нема. Я особисто відчув дії міліціонерів, коли боровся з режимом Кучми і Медведчуків. Від порядних правоохоронців я точно знав про певні вказівки Сала щодо мене», — додав він.

Як повідомлялось, наприкінці серпня депутата Львівської облради від БЮТ Михайла Сендака було призначено начальником Головного Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів, хоч раніше він спростовував такі чутки.

Наприкінці серпня Галицький районний суд міста Львова визнав незаконним рішення про звільнення Олега Сала з посади начальника УМВСУ у Львівській області. Наразі рішення про його поновлення на посаді не прийнято. 19 лютого 2007 року Печерський районний суд м. Києва закрив кримінальну справу, порушену відносно генерал-майора міліції Олега Сала (обіймав посаду начальника УМВСУ у Львівській області з грудня 2003 по січень 2005 року), якому інкримінували ст. 157, п.2 (перешкоджання здійсненню виборчого права) та за ст. 364, п. 3 (зловживання владою чи службовим становищем) КК України. До рішення суду Олег Сало перебував у міжнародному розшуку.

У серпні ЦВК виключила зі списків БГУГС представників «Пори», натомість зареєструвала «Пору» під керівництво Ярослава Годунка. Згодом ЦВК згідно з рішенням суду скасувала ці постанови.