Вчора прес-служба ЛОО НСНУ повідомила про зустріч голови міжфракційного об'єднання «Наша Україна» у Львівській обласній раді Олега Мандюка та голови фракції «Наша Україна» у Львівській міській раді Василя Трача з головою фракції «Наша Україна» у Верховній Раді В'ячеславом Кириленком. За коротким коментарем ми звернулись до Олега Мандюка.

Пане Олеже, поділіться своїми враженнями та, якщо можна, дайте свою оцінку ефективності проведення таких зустрічей.

Зустріч, без сумніву, надзвичайно корисна. Не дарма ми домовились про подібні регулярні наради щоквартально. На мою думку, їх треба проводити частіше, як тільки виникає потреба у вирішенні тих чи інших стратегічних і тактичних питань. Це допоможе оперативніше формувати єдину політичну позицію в центрі та на місцях, а також координувати нашу діяльність. Хочу сказати, що саме такого спілкування, відвертого, не заформалізованого, нам в партії бракувало останнім часом. Про це ми говорили і з представниками інших міст та областей.

Ви вперше зустрілись з В'ячеславом Кириленком?

Можна сказати, що такого спілкування в мене з Кириленком досі не було. Я відкрив для себе виваженого, сильного політика, котрий вміє аргументовано і щиро донести до аудиторії свою позицію. До речі, його тривалий виступ був не «з папірчика». Дивуюсь і шкодую, що так довго Кириленка не було на чільних позиціях в партії. Можливо, робота в уряді забирала весь час...

Які головні теми піднімалися на зустрічі?

Спільна опозиційна діяльність з БЮТ у Верховній Раді та співпраця з цією політичною силою в місцевих радах. Ми також обговорили перспективи більш ширшого формату співпраці демократичних сил та ефективності їх дій в напрямку зупинки антидемократичного і антиукраїнського реваншу. Окремо ми торкнулись проблем партійної роботи та партбудівництва.