Мер Києва Віталій Кличко відповів на заяву Андрія Богдана та навів приклад, як глава Офісу президента, порівнюючи бюджети Києва і Праги, маніпулює інформацією.

Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись на сторінку Віталія Кличка у Facebook.

«По-перше, навіть в озвучених цифрах ви трохи заблукали. Бюджет Праги ви занизили на пів мільярда доларів. По-друге, змовчали про те, що населення Праги понад удвічі менше за населення Києва! І Прага майже вдвічі менша за площею, ніж Київ. І по-третє, Прага має чимало так званих коштів на розвиток міста, які витрачає, окрім запланованого бюджету. А Київ – єдине місто в Україні, в якого в Держбюджет забирають 60 відсотків ПДФО (податок на доходи фізичних осіб – ред.)», – заявив Кличко.

Також мер Києва не втратив можливості нагадати, що ще 5 років тому столиця була банкрутом – маючи бюджет 18 мільярдів гривень і 25 мільярдів боргів. Він заявив, що за останні роки йому та його команді вдалося збільшити бюджет міста більше ніж втричі, а борг зменшити до 4 мільярдів гривень.

Як писав «Вголос», нещодавно очільник столиці Віталій Кличко запропонував встановити у Раді систему голосування, яка унеможливить кнопкодавство серед нардепів.