Пранкер "Джокер" обманув нардепа від "Слуги народу" Миколу Тищенка й вивідав таємну інформацію про стан справ у партії.

В опублікованій пранкером переписці - про "зрадництво" та конфлікти у "Слузі народу",  про гроші, які таємно виплачують депутатам, про "манію величі" Олександра Ткаченка, про нардепа, який просив пробачення на колінах тощо.

Всі ці деталі Тищенко розповідав у переписці нібито генеральному прокуророві Русланові Рябошапці, передає "Страна".

Клікайте для збільшення фото

Так, Тищенко описує надзвичайно напружену ситуацію у фракції, де немає дисципліни, і пропонує Рябошапці разом її навести.

Також "слуга народу" ділиться деталями особистого життя, що зазнало негативного впливу від його політичної діяльності, і  переживає за власне майбутнє.

"Бізнесу п@здець без мене. Ім'я вбивають в мотлох, думав команда сім'я колектив всі один за одного і просто ху*ю ... дружина плаче, кожен день говорить, що мене посадять))) ... як далі не розумію…", – скаржиться Тищенко "генпрокурору" і перераховує метаморфози його публічного іміджу як політика, який почав з "дурня" і, ймовірно, як прогнозує Тищенко, закінчить "пі...сом".

"Спочатку я дурень, потім насос, потім наркоман, потім Добкін, потім з АТО - Ярошем за закон 2045-1 зарубився, тепер я "смотрящий" (мова про чутки, які розганялися в ЗМІ, що Тищенка нібито призначено "смотрящим" за Києвом, що він сам заперечував, - ред.), скоро в пі…. запишуть".

Окремий "п@здець у партії", за словами Тищенка, - екс-гендиректор 1+1 Олександр Ткаченко, наділений "манією величі".

На одному зі скрінів стає ясно, що таке ставлення в "Слузі народу" до Ткаченка не тільки у Тищенка, і на ремарку пранкера, що у Ткаченка нульові шанси перемогти на виборах, Тищенко прямо повідомляє, що з Ткаченком партія "Слуга народу" "про@бе вибори в Києві", і розкриває кілька цікавих деталей.

Він підтверджує інформацію ЗМІ, що чутки про "смотрящого по Києву", які  дискредитують Тищенка, через ЗМІ запустив саме Ткаченко як помсту за те, що він опирався створенню міжфракційного об'єднання (МФО) "Новий Київ".

"Я йому не підписав його сране МФО, ну і люди (мажоритарники стрьоманулись), так він побіг до Бродського Міші (мова про власника сайту "Обозреватель" Михайла Бродського, - ред.). А Бродський - партнер Третьякова Саші (я у нього виграв на 219-му), той, що кум Луценка!!!) і тд, він же партнер Ткаченка в 1+1".

Тищенко весь час скаржиться пранкеру на відсутність партійної дисципліни і пропонує "Рябошапці" встановити її разом. "Зрадник на зраднику", - характеризує Тищенко ситуацію у фракції.

Але далі розмова заходить у конкретну площину - зарплат у конвертах, про що ЗМІ писали кілька тижнів тому. Журналісти розповідали, як, кому і в яких пропорціях керівництво держави нібито видає зарплату в конвертах.

Пранкер "Джокер" провокує Тищенка на відверту розмову щодо цього і повідомляє депутату, що його однопартійці хотіли писати заяву про те, як він роздавав зарплату в парламенті, на що Тищенко лише уточнює: а чи багато їх було?

Пранкер продовжує нарікати на депутатський корпус, наповнений зрадниками і стукачами, і волає до Тищенка з філософським питанням: "Бля..ть, ти розумієш рівень п@дарасів після того, як їм дали бабки (видали зарплату в конвертах, - ред.), осіб 20 пішло зливати інфу і стукачити, ті, хто взяв головне".

Тищенко продовжує бесіду: "Я в школі на уроці історії запитав учителя: - чому не утримали Україну. Він говорив: я маленький, не розумів… ось, сука, розумію".

"Генпрокурор" повідомляє Тищенку, що його могли записати на відео в той момент, коли він роздавав гроші, і просить його придумати щось, щоб особисто не роздавати депутатські гонорари. Тищенко просить поради, як це зробити: "Скажи, пліз, поміняю тактику".

І намагається з'ясувати в липового прокурора, хто конкретно з однопартійців на нього доніс.

Зайшла мова про депутата Медяника - ще один герой розслідувань папараці, який не так давно потрапив під приціл фотокамер ЗМІ в той момент, коли обговорював, як він має намір через прокурорів вирішити питання з "океаном" і "цукром". Всупереч очікуванням, Медяника не виключили з фракції, а сам інцидент залишили безкарним. Тищенко розповідає генпрокурору, що Медяник стояв перед ним на колінах, намагаючись пояснити, що справи йдуть інакше.