В місті Нові Сад (Сербія) стартував чемпіонат світу з самбо у трьох вікових категоріях (серед чоловіків та жінок, юніорів і юніорок, юнаків та дівчат). Сьогодні, 6 листопада, в другий змагальний день, першою серед чотирьох представників Львівщини на килим вийшла Марта Чаплінська і зуміла вибороти бронзову медаль.

Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області на сторінці в Facebook.

Дівчина змагалася у ваговій категорії до 48 кг серед юніорок. В першій сутичці вона перемогла болгарку Гергану Златеву, а у півфіналі програла індонезійці Десіані Сяфітрі. Таким чином, львівська самбістка стала третьою. Також третє місце посіла представниця РФ Крістіна Варламова. А золоту медаль у цій категорії здобула Мушарраф Ібодуллаєва з Узбекистану, яка виграла фінал в індонезійки.

Очікуємо тепер на виступ львівських юнаків Андрія Сударікова (до 81 кг) та Миколи Грибика (+87 кг), а також Василини-Ірини Кириченко, яка змагатиметься у дорослій віковій категорії (+80 кг). Усі вони боротимуться в неділю, 8 листопада.