У ході он-лайн-конференції на ForUm’ і віце-спікер Адам Мартинюк розповів, що нікому не відомо на якій швидкості мчався автомобіль "ВМW" автопарку Верховної Ради з його дочкою, який зіткнувся з авто гімнаста Олександра Береша.

Зокрема, відповідаючи на питання, на якій підставі вона була в машині батька, Мартинюк сказав: "На підставі відповідного Закону "Про державну охорону вищих посадовців країни". Стосовно швидкості, нічого не можу сказати. За моїми відомостями, цього не знає ніхто".

Крім того, він відзначив, що "По-перше, це була не скандальна історія, а трагічна історія. По-друге, дочка не була за кермом автомобіля. Вона не має ні прав, ні навичок. Наскільки мені відомо, судове засідання продовжується. Я сподіваюся, що ви з розумінням поставитеся до моєї репліки щодо того, що ні я, ні моя дочка не винуваті у цій трагедії. На жаль, це може відбутися з ким завгодно".

Нагадаємо, що 29 лютого 2004 року біля тренувальної бази в Конча-Заспі під Києвом сталася автокатастрофа, в результаті якої загинув український гімнаст, член олімпійської збірної країни, абсолютний чемпіон Європи і призер Олімпіади в Сіднеї Олександр Береш. У машині з номерами Верховної Ради, яка зіткнулася з його автомобілем, перебувала дочку Адама Мартинюка.

Раніше повідомлялося також, що ДТП, в яке потрапив службовий автомобіль з дочкою першого віце-спікера Адама Мартинюка, була здійснена не з провини водія цієї машини.

ForUm