Про це повідомляє РБК.

Осередок загоряння був у складському приміщенні на цокольному поверсі будівлі, площа пожежі сягнула 55 тис. кв. м. З приміщення були евакуйовані 3 тисячі людей. У результаті події впала покрівля будівлі на площі 1 тис. кв. м, а також частина стіни ринку. Пожежу на площі 55 тис. кв. м було локалізовано о 22:56.

Як повідомив РІА «Новости» президент Всеросійського союзу страховиків Ігор Юргенс, сума збитку від пожежі в ТЦ «Синдика», за попередніми даними, може досягати п'яти мільярдів рублів.

За його словами, зараз з'ясовується, чи був об'єкт застрахований, оскільки саме від цього залежить, чи будуть виплати за втрачене майно.

Після оголошення евакуації відвідувачам не дозволили забрати автомобілі. Повідомлялося про вибухи автомобілів на парковці.

«Щодо автомобілів на парковці, то їх власники можуть розраховувати на компенсацію в разі наявності страховки КАСКО (ОСАГО на такі випадки не поширюється, обов'язкова «автоцивілка» – це відповідальність самого автовласника при управлінні ТЗ)», – сказав президент ВСС.

«Вголос»