Поєдинок на полі київського стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського, в якому столичний «Арсенал» у найближчий понеділок прийматиме львівські «Карпати» (початок о 18:00), довірено розсудити бригаді арбітрів на чолі з харків’янином Анатолієм Абдулою.

Анатолій Абдула, суддівський стаж якого складає 14 років, а матчі елітного дивізіону чемпіонату України він обслуговує з 2008 року, 11 разів обслуговував матчі за участі «Карпат». А в нинішньому сезоні побачення харків’янина із «зелено-білими» у столиці буде вже третім.

За суддівства Анатолія Абдули карпатівці виграли три поєдинки, двічі зіграли внічию і шість матчів програли. У цих іграх «зелено-білі» 10 м’ячів забили і 14 пропустили.

Допомагатимуть Анатолію Абдулі асистенти на лінії Сергій Беккер і Олег Плужник (обидва – Харків).Додаткові асистенти арбітра за воротами Андрій Лісаковський та Дмитро Бондаренко (обидва – Одеса). Функції четвертого арбітра виконуватиме Андрій Єремєєв (Миколаїв). Інспектором ФФУ призначеноВасиля Мельничука (Сімферополь).

Джерело: ФК «Карпати»