У грі львівських «Левів» та київського «Беркута» було все: бійки, травми, суддівські помилки. А найголовніше те, що була інтрига та овертайм. Перші десять хвилин першого періоду господарі ковзанки діяли впевненіше. У дебюті гри підопічні Дениса Булгакова мали кілька хороших моментів, аби повести у рахунку. Утім, зробити це не вдалося. Ближче до завершення першого періоду кияни повністю перехопили ініціативу і домінували на майданчику. Попри це, поступатися львів’яни не хотіли. Напруга матчу досягла такого градусу, що на ковзанці виникали бійки. Такі моменти, як це не дивно, але прикрашають хокей. Вони до вподоби вболівальникам. Хокеїсти, розуміючи, що люди заплатили за шоу, не уникають розмінів ударами та синців не обличчі. У матчі львів’ян та киян їх не бракувало. Зокрема, як і курйозних епізодів, в одному з яких шайба збила з ніг лінійного арбітра. Сміху на трибунах було хоч відбавляй…

Щодо самого матчу, то поступово киянам вдалося перехопити ініціативу і домінувати на майданчику. Особливо у другому періоді, коли гості часто грали у чисельній більшості. У середині періоду киянам зусиллям Романа Малова вдалося вийти вперед. Останній буквально заштовхав шайбу у ворота американського легіонера «Левів» Раяна Донавана. Загалом, у другому періоді кияни значно впевненіше виглядали при організації чисельної більшості. Натомість «Леви», отримуючи шанс на чисельну більшість, не завжди могли комфортно розміститися у зоні суперника.

У третьому періоді львів’яни таки отримали супернагоду зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм. Утім, тут не обійшлося без суддівських помилок. Головний арбітр матчу Сергій Дронговський невідомо за що вилучив другого гравця киян, коли ті уже грали в меншості. Скористатися чисельною більшістю (п’ять проти трьох) та «подарунком» арбітра львів’яни таки зуміли. Микола Остяков потужним кидком в кут воріт завершив комбінацію своїх партнерів. Що творилося на трибунах, словами описати важко. Це треба чути і бачити.

Довго боротися із суперником обом командам в овертаймі не прийшлося. Кияни доволі швидко реалізували чисельну більшість. Остаточний рахунок в матчі встановив Роман Сальников. Відтак, 1:2 перша поразка львівських «Левів» на власній ковзанці у Новояворівську.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Беркута» Дмитро Марковський висловив незадоволення суддівством матчу: «За кар’єру гравця та тренера такого суддівського «безпрідєлу» я ще не бачив. Арбітри, які судили цей матч, не є кваліфікованими. Їхні помилки вплинули на підсумковий рахунок зустрічі. На них ми пишемо протест і сподіваємось, що матчі ПХЛ вони обслуговувати більше не будуть».

У суботу, 1 жовтня, «Леви» у Новояворівську прийматимуть ХК «Донбас». Початок матчу – о 17:00.

«Леви» (Львів) – «Беркут» (Київ) – 1:2 ОТ (0:0; 0:1; 1:0; 0:1)
Головний арбітр – Сергій Дронговський (Київ)
«Леви»: Донован; Панов – Толстік, Хонін – Зеньков, Новіков – Гончаров; Гнітько – Клименков – Янченко, Якимчук – Федоров – Булгаков, Сидоров – Хміль – Расторгуєв, Остяков – Панченко – Єловиков
«Беркут»: Федоров; Ісаєнко – Щербатюк, Катуліс – Черненко, Микульчик – Дворецький, Васильєв – Таран; Сальников – Гніденко – Малов, Мороз – Яковлєв – Пекарік, Бєга – Буточнов – Борисенко, Дем’янюк – Буценко – Мартишко