«Переконаний, що постанова буде прийнята парламентом. Адже була проведена перевірка з дотримання вимог чинного законодавства України суб’єктами виборчого процесу, посадовими особами органів державної влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів міста Тернополя та Тернопільської області.

В ході перевірки ми виявили численні порушення норм чинного законодавства. За багатьма виявленими порушеннями правоохоронні органи ще проводять перевірку. Тому весь попередньо напрацьований матеріал повинен бути переданий в органи правопорядку.

Хочу закликати Генпрокуратуру, МВС та СБУ максимально професійно, виважено та незаангажовано підійти до розгляду цього матеріалу. Адже незабаром – президентські вибори в Україні. І для нас важливо, щоби такого свавілля, яке чинилося минулого року на Тернопіллі, не дай Боже не повторилося взимку наступного року», – наголосив Іван Денькович.

Депутат додав, що тимчасова слідча комісія, яку він очолює, своєї діяльності не припиняє. «За багатьма виявленими порушеннями правоохоронні органи ще проводять перевірку, тому є необхідність у продовженні роботи тимчасової слідчої комісії», – зазначено у пояснювальній записці до проекту постанови.

Іван Денькович зауважив, що всі безчинства на Тернопіллі проходили під безпосереднім керівництвом перших осіб виконавчої влади області. А винними, на його думку, будуть звичайні члени дільничних комісій. Тому депутат закликає «усіх працівників ДВК та ТВК на майбутніх виборах бути максимально відповідальними перед законом, перед виборцями і своєю совістю!».