Підозрюваному у вбивстві 17-річної жительки с. Суботці Кіровоградської області наразі у суді обирають міру запобіжного заходу.

Про це повідомляє UA: Кропивницький.

Зазначається, що підозрюваний - 28-річний житель села Трепівка Знам'янського району Микола Середницький. Він 24 серпня, ймовірно, вбив дівчинку, а вже 30 серпня покинув Україну.

Мати Діани Хріненко каже, що вона бачила докази та вірить правоохоронцям, котрі розслідували справу про вбивство. Під час розмови із журналістами мати розридалась.

28-річний чоловік, котрого підозрюють у вбивстві, виховує 4-річну доньку. Чоловік заявив, що Діану він не вбивав, мовляв, того дня був зі своєю співмешканкою.

Зазначається, що Діана 24 серпня о 21 год пішла у центр села, де святкувала День Незалежності. Додому дівчина більше не повернулась. Згодом правоохоронці знайшли її телефон зі слідами крові.

У березні 2019 року під час польових робіт місцевий житель у полі виявив людські останки. Він викликав правоохоронців.

Після експертиз з’ясувалось, що тіло належить 17-річній Діані.

Як повідомляв перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, дівчина зникла, не дійшовши 300 м до свого будинку. Вона поверталася зі святкування Дня Незалежності додому та говорила зі своїм хлопцем, коли зв’язок обірвався.

«В селі проживає більше трьох тисяч громадян. Дівчина вночі поверталася додому з місцевої дискотеки, по дорозі розмовляла по телефону. Її знайомий співрозмовник каже, що розмова перервалася, потім її крик та почув страшні слова: «Я стікаю кров’ю, зателефонуй батькам, я поряд», – повідомляв Аброськін.