Про це повідомила прес-служба Олега Канівця

Зустрічі розпочиналися відеофільмом про Всеукраїнське об’єднання «Свобода» де ключові фігури цієї політичної сили дають своє бачення виходу країни з багна в яке нас завели керманичі держави за останні роки. А саме: своя влада: докорінне очищення влади та встановлення відповідального народовладдя, замість свавілля можновладців і бутафорної «демократії»; своя власність: вільний розвиток середнього класу та забезпечення соціальної справедливості, замість панування олігархії та розграбування країни; своя гідність: захист української самобутності та відновлення історичної справедливості, замість розгулу українофобії та імперського реваншу.

Тож виступи Ірина Фаріон розпочинала з коментарів фільму та свого приходу в 2005 році у лави ВО «Свобода». Як завжди пані Ірина «сипала перлами», галицькими фіґлями говорячи про серйозні речі, що винагороджувалося щедрими оплесками в залі. Її виступ сміливо можна розібрати на цитати. Ось судіть самі: «у будь-якій ситуації українець знайде в собі сили піднятися», «немає іншого шляху розвиватися нації, як бути неповторною», «ми маємо навчитися ненавидіти зло і любити добро», тощо. Дісталося й на горіхи політикам. Цитую далі: «Азаров – теоретик і практик українського суржику», «Ющенко постелив червоний килим Януковичу, а тепер забирає голоси від «Свободи», «соціологи засунули партію «Україна – назад» нижче всіх рейтингів».

За словами Ірини Фаріон зараз намагаються її демонізувати, малюючи образ відьми на мітлі. І навіть запрошуючи на ток-шоу в Київ навмисне у співрозмовники дають недолугих політиків тим самим провокуючи її на необдумані кроки, щоб потім журналісти мали про що писати, а люди говорити. «Що більше перешкод, то стрімкіший зріст і вищий політ, - каже пані Ірина. – Моя зброя – це слово, а слово – це духовна сила і засадниче творення людини, життя, суспільства. Ми маємо чіткий план докорінних перетворень. «Свобода» - саме та чиста свіжа кров, що здатна оздоровити країну».

Єдиний узгоджений кандидат від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» по округу № 126 Олег Канівець у своєму виступі зупинявся на єдності опозиційних сил, як запоруці перемоги у боротьбі з комуно-олігархічною диктатурою. «Попри всі розбіжності, «Свобода» уклала угоду про тісну співпрацю з «Батьківщиною» про взаємне непоборювання під час передвиборчої кампанії, про підтримку узгоджених мажоритарних кандидатів (у 190 округах – від «Батьківщини», у 35 – від «Свободи»), про спільні дії в парламенті. Ця консолідація заради вищих цілей, - зазначив політик. – Я переконаний, що «Свобода» буде в парламенті. Нажаль не всі партії, які називають себе «опозиційними», здатні були проявити таку свідомість навіть у дійсно критичний для України час. Тож кожен голос за політичні сили, які ми представляємо набуває непереможної ваги».

Ірина Фаріон, як і всі члени команди «Свободи» явно вирізняються на тлі списків інших партій, оскільки пройшла через густе сито суворої внутрішньої люстрації. Аналогічно узгоджений кандидат-мажоритарник від ОО ВО «Батьківщина» Олег Канівець теж пройшов не одну внутрішню та публічну люстрацію.

На завершення дозволю собі ще кілька цитат, які пролунали з вуст Ірини Фаріон, яка своєю чергою згадала вислів Донцова у контексті питання про сьогоднішній парламент: «Якщо варити в одному горщику горох, капусту, картоплю і дохлого кота – їжі все одно не буде»; «зараз ціла купа людей зі шпаківнею в голові йдуть у політику»; «ментальність українця – душа, розум, серце».

«Дайте собі відповідь 28 жовтня стоячи перед бюлетенем, - каже Ірина Фаріон, - мальовані старі граблі, чи добре гострені шаблі для оборони Твоїх прав? А щоб Ваш голос був непереможним, переконай ще й рідних, друзів, знайомих. Бо разом ми сила!»

Ірина Фаріон про Олега Канівця: «Ми дуже швидко знайшли спільну мову з Олегом Канівцем. Сьогодні ми вперше особисто познайомилися і він склав на мене дуже позитивне враження. Він розповів свій життєпис, свої принципи, свої переконання. Я рідко дивлюся телевізор та бачила з ним два етери. Я бажаю цьому чоловіку перемоги і дуже тішуся з того, що ми стаємо сполучними посудинами, де одна посудина починає впливати на іншу. Чекаю, що Олег може мені підказати над якими речами мені треба попрацювати. Аналогічно я щодо нього. Мені було б цікаво поспілкуватися і з паном Гриценком на каві і сказати йому все, що я про нього думаю і почути від нього, що він думає про мене. Та ми маємо спільного ворога, того, що впав від яйця. Наша співпраця – це спосіб зміни суспільства. Якщо ми будемо ось так щільно спілкуватися один з одним, давати один одному свою систему аргументів то ми будемо рости спільно. Немає нічого кращого в світі ніж прагнення людини вдосконалюватися. Знаєте, як казав Василь Стус: «Життя – це система координат. Рух по горизонталі й рух по вертикалі». Рух по горизонталі – фактично рух на чотирьох. Це оті, що продаються, ті що купуються, ті, що голосують за попсу політичну, типу Кличка тепер. А є рух по вертикалі – коли людина вчиться в інших і весь час працює над собою. Бо якщо ти, як політик над собою не працюєш, яке ти маєш право виходити до громади. Впевнена, що Олега Канівця підтримають люди».