Про це 27 червня 2014 року у Луцьку в коментарі власкору «Вголосу» заявив голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков.

«Зараз агентство впроваджує електронний облік лісів. Це дозволить попередити крадіжки деревини. Завдяки цій системі ми будемо знати де і хто рубає ліс та в яких обсягах. Відповідно можна буде знати скільки деревини залишається на внутрішньому ринку, а скільки експортується за кордон. Також в підпорядкування агентства передаються ліси, які раніше належали військовим лісгоспам», - розповів голова Державного агентства лісових ресурсів України.

Також Валерій Черняков повідомив про поточний стан справ у галузі.

Ми ставимо за мету здійснити реформування галузі та якісно наповнити її кваліфікованими штатами працівників. Впродовж останніх років відбувалось масове і невиправдане скорочення в структурі лісового господарства. Якщо раніше в нас працювали 150 тисяч, то тепер лише 47 тисяч осіб. Чимало лісів віддали у приватні руки виключно з метою наживи. Між тим ліс мають рубати відповідні кваліфікаційні бригади і податки йти у бюджет», - окреслив поточний стан справ Валерій Черняков.