Хоч кримінальне провадження у цій справі було закрите, але досі з’являються нові деталі і припущення у цій справі.

              "Караванський стрілок" міг інсценізувати власну смерть

Однак його як і раніше підозрюють ще у 8 вбивствах і 2 замахах. Зокрема, київська міліція з цього приводу відкрила 6 кримінальних проваджень.

Як дізналась газета «Сегодня», за однією з версій, Мазурка також підозрюють у підготовці теракту. Зокрема, як стверджує джерело в МВС, версія про крадіжку флешки невірна.

           Дружина Мазурка розповіла, чому її чоловік не може бути вбивцею з "Каравану"

«Насправді він вкрав зарядку зі спеціальним акумулятором (схожим на батарею АА) ціною 235 гривень, кепку-блейзер з розкладки «Все по 6 гривень» і пару шкарпеток. Крім того, купив хліб і молоко. Коли розраховувався на касі, відеокамера чітко показала - він дістав 45 гривень і заплатив за покупки (крім краденого, зрозуміло). Якби йому потрібна була просто батарейка АА, він міг її купити, як і блейзер з шкарпетками - на все грошей вистачило б, не довелося б красти з пістолетом у кишені. Вибухотехніки стверджують: саме такий акумулятор служить зазвичай конденсатором для ініціації вибухового пристрою. Звичайна батарейка не годиться», – розповіло джерело.

           Відео вбивства охоронців з "Каравану" виклали в Інтернеті

Тому у слідства є версія: «Серйозні люди» готували вибух, а Мазурку доручили дещо підготувати. А він засвітився, вбив людей, сам втік, переховувався... Можливо, це і стало причиною його самогубства: він зрозумів , що йому не пробачать «проколу» замовники , та ще й вся міліція ловить. Тупик, виходу немає, крім одного: застрелитися. Що він і зробив у Сирецькому лісі, неподалік від свого будинку, 7 листопада 2012 року...».

У міліції версію про теракт офіційно не підтверджують, а інші подробиці не коментують , посилаючись на таємницю слідства.