Про це пише The Economic Times з посиланням на керівника мережі McDonald's на півночі і сході південноазіатської країни Вікрама Бакші.

Перший ресторан з вегетаріанською їжею буде відкрито наступного року поряд з печерним храмом Вайшно Деві Мандір, який розташований поруч з містом Катра (північний штат Джамму і Кашмір). Щороку цю святиню відвідують близько мільйона паломників.

Потім планується відкрити ресторан поруч з Золотим храмом в Амрітсарі (штат Пенджаб). За словами Бакші, у вегетаріанських ресторанів в Індії великий потенціал, оскільки індуси дуже релігійні (багато прихильників індуїзму та інших індійських релігій практикують вегетаріанство).

Мережі McDonald's в Індії поки не вдалося досягти великих успіхів у популяризації своїх традиційних гамбургерів, оскільки навіть нерелігійні індуси вважають корів священними тваринами і не їдять яловичину. The Financial Times пише, що перший ресторан однієї з найбільших мереж фаст-фуду було відкрито в цій країні в 1996 році і пропонував гамбургери з м'ясом ягняти, проте вони виявилися надто жорсткими.

У перших повністю вегетаріанських ресторанах будуть продаватися гамбургери без м'яса, які McDonald's вже ввів в меню у своїх ресторанах поряд з м'ясними стравами.

McDonald's не перша мережа фаст-фудів, яка вирішила відкрити в Індії ресторани з меню без м'яса. Subway, який минулого року позбавив McDonald's звання найбільшої мережі ресторанів у світі, 4 вересня відкрив свій перший вегетаріанський ресторан в штаті Пенджаб. Найбільша в цій країні закордонна мережа фаст-фуду Domino's Pizza також має кілька вегетаріанських ресторанів, які розташовані в околицях Мумбаї і Гуджараті і користуються великою популярністю серед прихильників джайнізму.

Джерело: Лента