Голова Польської Федерації Футболу Гжегож Лято  відмовляється від своїх слів, а Національне Агентство з підготовки до Євро 2012 намагається списати скандал на "неправильне сприйняття" слів свого представника в інтерв'ю польській агенції.

"Якщо Україна має проблеми, Євро 2012 можемо провести з Німеччиною" - сказав Гжегож Лято (Grzegorz Lato) пізнього вечора 30 жовтня одразу ж після свого вибрання на посаду голови Польської Федерації Футболу в ток-шоу "Крапка над "і" телеканалу TVN24. - Ці непродумані слова цитували більшість авторитетних інформагенцій протягом усього вчорашнього дня.

Уже через годину після цієї репліки, Лято підтвердив сказане на телеканалі "Polsat": "Ну якщо Україна не встиге, то хто? Відтак, я зробив швидкий аналіз наших найближчих сусідів... Ну бо хто ж має найкращі стадіони, автостради???"

Колеги нового керівника польських футболістів пояснюють його висловлювання недосвідченістю та невмінням відчути питання на які варто давати прямі відповіді, а на які дипломатичні. Рятувати ситуацію взявся речник ПФФ Збігнєв Кожьмінскі (Zbigniew Koźmiński). Висловлювання свого шефа він пояснював ейфорією після виграних виборів та професійністю ведучої ток-шоу видобувати інформацію від гостей...

Проте, варто зазначити, що телепрограма "Крапка над "і" в ефірі TVN 24 вийшла в ефір після появи інтерв'ю для Польської Агенції Преси (Polska Agencja Prasowa) заступника голови Національного Агентства з питань підготовки до Євро 2012 Євгена Вілінського. У даному інтерв'ю український чиновник заявив, що у зв'язку зі світовою економічною кризою та недосконалістю законодавчої бази і Україні призупинена підготовка більшості об'єктів, які повинні приймати гостей на Євро 2012. Модернізаційні та будівельні роботи зупинено у чотирьох містах-господарях чемпионату, а також у резервних містах. Пан Вілінський заявив, що роботи зупинені на 80%. Ця сенсаційна інформація поширилась миттєво усіма польськими ЗМІ та набула широкого резонансу. Не виключено, що саме її коментував Гжегож Лято у прямому ефірі TVN24.