Зокрема, їй призначено покарання у вигляді одного року шести місяців обмеження волі в колонії, повідомляє «МедіаПорт».

Вирок зачитала сьогодні суддя Дзержинського районного суду Олена Руднєва.

Свою вину Ольга Воржеінова не визнала, на засіданні 3 лютого назвала кримінальну справу проти неї замовленою і політичною. Хоча потерпілий Володимир Сілевіч неодноразово звертався до Воржеінової з проханням – принести вибачення.

Прокурор просив суд призначити для Воржеіновой покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Нагадаємо, що 13 квітня 2014 року люди з георгіївськими стрічками, серед яких була Ольга Воржеінова, напали на активістів Євромайдану. Після публікації відеозапису, на якому видно, як діяли нападники, харків'яни впізнали жінку. 17 квітня її затримали.

Ленінський районний суд Харкова ухвалив відправити Воржеінову під домашній арешт на два місяці. Після того, як цей термін минув, представники прокуратури Харківської області вирішили не клопотати про продовження запобіжного заходу, оскільки «підозрювана не намагалася перешкоджати розслідуванню і дотримувалася умов домашнього арешту». Крім того, пояснили в прокуратурі, було враховано пом'якшувальні обставини – у Воржеінової дитина-інвалід та літня мати.

Зазначимо, що під час зіткнень 13 квітня 29-річний викладач ХАІ, кандидат технічних наук Володимир Сілевіч деякий час перебував у комі, отримавши серйозну травму голови, і переніс дві операції. Після одужання вирушив у зону АТО – разом з іншими волонтерами ремонтував військові автомобілі.