Голова СДПУ(о) Віктор Медведчук закликає представників Комуністичної партії України до солідарності "у боротьбі проти "зачищення" політичного поля від партій, що виступають проти дій нинішньої влади".

Про це йдеться у відкритому листі Медведчука до делегатів ХХХІХ з'їзду КПУ.

За словами Медведчука, "напередодні виборів у Верховну Раду 2006 року будь-якими методами буде вироблятися "зачищення" політичного поля від партій, що виступають проти дій нинішньої влади".

"Наша солідарність у боротьбі проти таких спроб – неодмінна умова нашого політичного імунітету", йдеться у листі.

Медведчук також закликає комуністів встати на захист "мільйонів жителів Південно-Східних регіонів", які "виявляються чужинцями у власній країні, людьми, чиї права в самому широкому сенсі слова не можуть бути захищені ніким, крім опозиційних сил".

Крім того, голова СДПУ(о) вважає, що орієнтація нової влади на євроінтерацію "веде у глухий кут, і останні події це підтверджують".

"Довгострокові братерські відносини з Росією фактично перекреслені, при тому – таким чином, що Росія виявляється ледве не ворогом нашої країни. Допустити цього не можна – ні з політичних, ні з економічних мотивах, та й просто по-людськи", заявляє Медведчук.

Він закликає комуністів разом з СДПУ(о) будувати в Україні "цивілізований політичний простір, на якому могли б конструктивно конкурувати різні політичні сили".

"Крім нас цього не зробить ніхто, і тим вища наша відповідальність перед народом України", заявляє Медведчук.

Українська правда