Напередодні засідання Вищого антикорупційного суду, на якому обиратимуть запобіжний захід міському голові Львова Андрієві Садовому, прес-служба партії «Опозиційний блок - За життя» та ресурси, що перебувають у власності самого Садового, почали активно поширювати новину про протистояння міського голови із кумом Путіна.

Так, прес-служба і вказані ЗМІ повідомляють, що «Печерський районний суд Києва зобов’язав Генпрокуратуру почати розслідування через пропозицію міського голови Львова Андрія Садового затримати та обміняти на полонених моряків одного з лідерів «Опозиційної платформи – За життя» та кума президента Росії Віктора Медведчука».

Згадане рішення суд ухвалив ще 21 листопада, втім прес-служба Медведчука та ЗМІ Садового поширювати його почали тільки сьогодні - 26 листопада.

Нагадаємо, напередодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрієві Садовому. Мер та високопосадовці Львівської міської ради підозрюються у завданні збитків державі на суму 93,5 млн грн.

ЗМІ із посиланням на джерела повідомляли, що сторона обвинувачення клопотатиме про заставу для Садового в розмірі 50 мільйонів гривень. Після цього в інтерв’ю своїм ЗМІ Садовий заявив, що грошей на заставу не має, тож проситиме допомоги в людей і продаватиме майно.