Перший заступник голови ДПА України Сергій Медведчук пояснив депутатам Львівської облради, що вони не мають права змінювати голову ДПА у Львівській області.
Про це йдеться листі-відповіді першого заступника голови ДПА України Сергія Медведчука на звернення екс-голови Львівської ОДА Олександра Сендеги про можливість звільнення голови ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, зважаючи на рішення облради.
Лист зачитав сьогодні на сесії Львівської облради заступник голови облради Андрій Парубій
У листі зазначається, що ст. 43 закону про місцеве самоврядування в Україні обласній раді не надані повноваження про відсторонення посадових осіб виконавчої влади від виконання своїх посадових обов’язків. Тому, за його словами, посадові особи такі як голова ДПА у Львівській області призначається і знімається з посади виключно головою ДПА України за погодженням з Президентом України.
Як повідомляло агентство, 23 листопада Львівська обласна рада прийняла рішення від про відсторонення голови Мирослава Хом’яка з посади голови ДПА у Львівській області.
Згодом обласна рада відмінила це рішення, але звернулася до голови Львівської ОДА Олександра Сендеги з проханням звернутися до голови ДПА України з пропозицією розглянути доцільність перебування Мирослава Хом’яка. Голова Львівської ОДА спрямував такий лист.