Лідер Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), яка входить до "Опозиційного блоку "Не так!», Віктор Медведчук заявляє, що влада бреше, коли каже про економічні досягнення, передає УНІАН.

"Пан Пинзеник заявив кілька тижнів тому про те, що бюджет виконано — і в дохідній, й у витратній частині. А потім голова рахункової палати Симоненко заявив, що це чиста брехня і надав документи, які це підтверджують. На жаль, вже стало системою: влада постійно бреше", - заявив Медведчук у розмові з журналістами.

"Нещодавно, 23 січня 2006 року, Ющенко зустрічався з прем’єр-міністром Швеції. І ось після цієї самої зустрічі він вийшов до преси і заявив, що результатами 2005 року він дуже задоволений. Економіка, за словами Ющенка, "зросла десь на 3,3-3,5%". Проте ще 14 січня Держкомстат офіційно заявив про зростання економіки на 2,4%", — сказав лідер СДПУ(о).

"Ющенко також заявив, що, нарешті, вийшли з депресії такі галузі, як машинобудування і легка промисловість. Це — абсурд. У 2005 році, порівняно з 2004-м, тобто при його керівництві, темпи зростання в машинобудуванні знизилися в 4 рази: з 28% до 7%, а в легкій промисловості цей показник упав у 40 разів", — зазначив Медведчук.

"Ющенко ж економіст! Невже він не знав, що є офіційні дані? Складається враження, що Президенту приносять статистичні дані не з Кабміну, а з виборчого штабу "Нашої України". Втім, сьогодні це те саме. Команда Ющенка впевнена, що постійні "нешкідливі" маніпуляції статистикою, соціологією допоможуть їй утриматися при владі. Якби вони знали реальну думку більшості українців, то зрозуміли б, що "помаранчевий туман" вже розсіявся, і ніхто вже не вірить солодким словам учорашніх "героїв Майдану", — заявив Медведчук.

ЗІК