Віктор Медведчук разом із відомим київським політологом Володимиром Полохалом взяв участь у передачі «Вечірня Свобода». Основною темою дискусії між лідером СДПУ(О) і політологом стало питання формування опозиції та її роль у майбутніх політичних процесах.

«Наша партія через два дні після того, як було проведено інавгурацію нового президента, оголосила на своєму засіданні про перехід партії в опозицію і визначила, що її діяльність в майбутньому буде виключно опозиційною», - сказав В.Медведчук. - «Ми в опозиції, тому що не згодні з діями сьогоднішньої влади. Ми перейшли в опозицію тому, що переконані, що інтереси людей, які голосували за нашого кандидата, якого ми принципово підтримували, повинні бути захищеними. І ми себе вважаємо тією політичною силою, що була покликана захищати і обов’язково захистить інтереси тих людей, які голосували не за діючого президента Віктора Ющенка».

Також під час дискусії лідер об’єднаних соціал-демократів висловив занепокоєння щодо можливості фальсифікації майбутніх виборів: «Ви знаєте, хочеться вірити, що порушення, які мали місце під час президентської виборчої кампанії, вже не повторяться. Тим більше, що період часу не такий великий до березня 2006 року. Але це може бути. Може бути хоча б тому, що сьогодні на 90% основна кількість справ, що пов’язані і що мають таку назву - “Фальсифікація виборів” - розглядаються чомусь в східних і південних областях, а не на Заході, де такі ж фальсифікації мали місце, і в таких же розмірах, і в такій же кількості».

«Якщо влада буде підходити саме односторонньо до вирішення цього питання, то все може бути. Вибори березня 2006 року теж може бути сфальсифіковано», - підкреслив голова СДПУ(О) Віктор Медведчук.