Міністерство внутрішніх справ запросило екс-главу адміністрації президента Віктора Медведчука до Івано-Франківської обласної міліції для дачі пояснень.

Як повідомили в прес-службі МВС, Медведчук викликаний для дачі пояснень по факту незаконного відчуження землі для будівництва комплексу відпочинку "Бескид" в селі Мислівка Шевченківської сільради Івано-Франківської області.

Також від Медведчука вимагають пояснень, чи належить даний комплекс йому і його родині, а також по факту оплати за будівництво вказаного комлексу.

Крім того, на 10 ранку до Івано-Франківської обласної міліції запрошені екс-прем'єр Віктор Янукович і колишній заступник губернатора області Мирослав Блощук.

Вони викликані для дачі пояснень по факту незаконної передачі в приватну власність громадянам Януковичу і Блощуку, а також іншим особам земельних ділянок і будівництва котеджів в урочищі Мулівці Гутянської сільської ради.

Як відзачає прес-служба МВС, ці землі належать до природо-заповідного фонду, який є ботанічним пам'яткою природи "Мулівці".

Від Януковича і Блощука також вимагають пояснень, щодо підводу за державні кошти газопроводу і ліній електропередач до будинків, які знаходяться у приватній власності.

Українська правда