До 1 квітня 2020 року в уряді активно готуються для запровадження другої черги медичної реформи в Україні. Зокрема, до системи eHealth підключаються заклади спеціалізованої медичної допомоги, запрацюють електронні направлення на обстеження й лікування, електронна медична картка пацієнта

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.

"Система eHealth почала працювати 2,5 роки тому. Однією з головних претензій всі ці роки до системи була відсутність зрозумілої та підтвердженої офіційно системи захисту даних пацієнтів... Сьогодні ця проблема вирішена", - написав він, зазначивши, що дані пацієнтів надійно захищені.

Він додав, що система eHealth відповідає стандартам захисту, адже отримала атестат відповідності комплексній системі захисту інформації.

"Це дуже важливо ще й тому, що до 1 квітня ми активно готуємося для запровадження другої черги медичної реформи, зокрема, до eHealth підключаються заклади спеціалізованої медичної допомоги, запрацюють електронні направлення, електронна медична картка пацієнта", - розповів Федоров.

За словами міністра, це дозволить у подальшому запустити корисні онлайн-сервіси для громадян.

"Наприклад, можливість вибрати сімейного лікаря та укласти декларацію з лікарем онлайн", - пояснив він.

Нагадаємо, Епіфаній висловився про легалізацію медичної марихуани.

https://www.facebook.com/fedorov1991/posts/1919747158169139