Депутат Львівської обласної ради, заступник голови ВРУ 7 скликання Руслан Кошулинський привіз допомогу Львівському геріатричному пансіонату та закликав львів'ян долучатися. Підтримка у закладі потрібна як персоналу, так і його самотнім мешканцям.

Про це Кошулинський сказав у відеозверненні у своєму "Телеграм-каналі".

"Друзі! У сьогоднішній складний час як ніколи важливо пам’ятати про ближніх. Найбільш вразливі — люди старшого віку. Тож маєте можливість — допомагайте їм. Сходіть по продукти чи до аптеки, позбавте їх ризику заразитися в транспорті або інших людних місцях. Також запрошую долучитися до допомоги львівському геріатричному пансіонату", - зазначив Кошулинський.

Депутат зазначив, що майже всі тамтешні пацієнти та персонал — старші 50 років, отже перебувають у групі ризику:

"Їм допомога особливо потрібна. Половина медиків — мешкає за межами Львова і через зупинку громадського транспорту ледь знаходить можливість добратися до роботи. Отож не будьте байдужими! Підвезіть працівників на роботу, допоможіть медикаментами, антисептиками, захисними масками і рукавичками. Їжа також ніколи не буде зайвою".

Окремо Руслан Кошулинський звернувся до місцевої влади: "Поки ви розповідаєте про "абсолютну готовність боротися з коронавірусом", медики не забезпечені навіть найнеобхіднішим! Від спецодягу до гідних зарплат в умовах понаднормової праці. Виправляйте, доки є час! Витрачайте бюджет на це, а не на "тістечка із маршмелоу"! Це — ваш обов‘язок!"