В окупованому Криму медиків почали вакцинувати проти коронавірусу. За словами місцевої влади, таким чином хочуть захистити групу ризику, яка найчастіше стикається з хворими.

Як повідомляє 24 канал з посиланням на так зване Міністерство охорони здоров'я окупованого Криму у Сімферопольській міській клінічній лікарні №7 вакцинували вже 10 медичних працівників.

Згідно з повідомленням відомства, медичний персонал перебуває в групі ризику через контакт з великою кількістю хворих коронавірусною інфекцією COVID-19.

Для вакцинації використовували вакцину "Супутник V" (Гам-Ковід-Вак), яку розробили у НДЦ епідеміології та мікробіології імені Гамалії МОЗ Росії. Це перша пробна партія, яка надійшла до окупованого Криму "для тестування логістичної системи".

"Вакцинація медичних працівників, які надають допомогу хворим новою коронавірусною інфекцією, буде продовжена", – йдеться в повідомленні.

У МОЗ окупованого півострова заявили, що медичний персонал вакцинують на добровільній основі. Мовляв, медиків допустили до вакцинації після проведення медичного огляду та підтвердження відсутності антитіл до COVID-19.

Як відомо, Міністерство охорони здоров’я України не планує купувати або отримувати російську вакцину проти коронавірусу.