Про це з посиланням на організацію волонтерів-медиків Майдану повідомляє «Інтерфакс-Україна». 

Вони наголошують, що понад половина загиблих пройшла через руки волонтерів-медиків, і в озвучених цифрах вони не сумніваються. В організації волонтерів-медиків Майдану вважають, що влада навмисно приховує справжню кількість загиблих.

«Наскільки нам відомо, 780 людей загинули. До цього числа входять близько 300 людей, які зникли з лікарень (ЛШД, інших медзакладів), їх вивезли і потім спалили в крематоріях. Стосовно цих людей звертаються, шукають, але не можуть знайти... У Будинку профспілок (на 4-8-му поверхах) були близько 200 поранених, які не могли самостійно пересуватися, не могли бачити, із черепно-мозковими травмами - вони живцем згоріли. Звідти трупи вивозили в невідомому напрямку мікроавтобуси VW чорного кольору без номерів», - повідомила волонтер-медик Анастасія Поліщук на брифінгу в Києві в четвер.

«Інші люди - це Небесна сотня, яку всі знають, і люди, яких знаходили за територією Майдану - в лісах, за містом, - багатьох із них міліція ідентифікувала не як «майданівців», - зазначила вона.

Окрім того, 20 людей серед загиблих - працівники міліції, «Беркута» та інших спецпідрозділів.

Нагадаємо, за офіційними даними з 30 листопада 2013 року внаслідок сутичок під час протестів загинули і померли 105 людей. Ще 98 людей досі перебувають у київських лікарнях.

Загалом за меддопомогою звернулися 1737 постраждалих.