Вчені з Данії назвали найкращий і ефективний продукт для зміцнення серцево-судинної системи людини. Його регулярне вживання запобігає серцевим нападам і зміцнить стінки судин і капілярів, пише Сегодня.

Таким цінним харчовим продуктом стала доступна в будь-якому супермаркеті морська капуста. Не має значення, в якому вигляді її їсти: в сушеному або у вигляді свіжого салату. Успіх і користь будуть залежати тільки від щоденної наявності на столі в невеликих порціях.

Дослідники розділили добровольців-сердечників на дві групи. Перша не міняла свій раціон зовсім, друга кожен день їла морську капусту в якості добавки до основного харчування. Через кілька місяців порівняли динаміку здоров'я. Виявилося, що люди з другої групи значно покращили своє здоров'я. Серце стало працювати потужніше, тиск зрушила в бік нормалізації, покращився загальне самопочуття, особливо в ранні і вечірні проміжки часу.

Таким чином, датські вчені змогли довести незаперечну користь щоденного вживання морської капусти в якості приправи або гарніру до основної страви (будь то м'ясо, каша або випічка). На користь цих досліджень свідчить також те, що японці, що поїдають велику кількість морської капусти, мають один з найнижчих рівнів захворюваності серцево-судинної системи в світі.