Львівський госпіталь обслуговує прикордонників усієї території західного кордону України, ветеранів прикордонної служби та надає медичну допомогу мешканцям Західної України.

«Головне наше завдання – це робити все можливе для якнайшвидшого одужання та повернення у стрій воїнів-прикордонників. Філософія діяльності госпіталю спрямована на те, щоб пацієнти покидали його не лише фізично здоровими, а й бадьорими та сповненими мрій і впевненості у власних силах. Сприяють цьому не лише кваліфікованість медперсоналу, а й загальна атмосфера: затишний куточок Львова, зелений ошатний парк, свої «соляна» кімната, водолічниця, фітобар і тренажерний зал», – розповів Вголосу начальник госпіталю, полковник медичної служби Михайло Карнаух. 

У професії медика нема дрібниць і права на помилку.Військові медики – це люди, котрі давали не лише Клятву медика, а й присягали на вірність народу України. Відтак вважають себе подвійно відповідальними та пов’язаними клятвами.

«Колектив госпіталю постійно вдосконалюється у наданні професійної медичної допомоги. Напередодні професійного свята госпіталь отримав відзнаки за впровадження новітніх технологій у галузі ендопротезування суглобів, щелепно-лицевій хірургії та розвиток міжнародного співробітництва у справі медичного рятівництва. Наш госпіталь також активно співпрацює з польськими медиками та кафедрами Львівського мед університету», – каже Карнаух.
 
Нині госпіталь постійно розширяється та модернізується. Незабаром планують відкрити новозбудований третій корпус. А у ньому – новостворене кардіологічне відділення.
 
«Ремонти зробили лише своїми силами», – каже начальник госпіталю.
 
Він додав, що до кінця цього року у госпіталі прикордонників запрацює також і власне відділення медицини невідкладних станів.