За їх словами, додаткова фізична активність може негативно позначитися на здоров'ї. Лікарі також рекомендують не посилювати навантаження на серцево-судинну систему, оскільки організму важко функціонувати за умови дуже високих температур.

«Людям із серцево-судинними захворюваннями в дні з аномально високими температурами, протипоказано бути на відкритому сонці», - говорить старший науковий співробітник МОЗ Росії Ігор Сергієнко.

Він наголосив, що важливо вести суворий контроль за артеріальним тиском, а при відхиленні від норми слід негайно звернутися до лікаря.

Сергієнко також рекомендує обмежити фізичні навантаження. Йдеться навіть про такі регулярні заняття, як щоденні пробіжки в парку. Водночас, лікар-кардіолог вищої категорії Ольга Жихарева повідомила, що в спеку ще одне серйозне випробування для серця і судин - це заняття сексом.

За її словами, під час статевого акту збільшується частота пульсу, підвищується артеріальний тиск, зростає частота дихання. «Секс у спеку - подвійне навантаження, що підвищує ризик серцевого нападу. Вимоги до серця під час сексу в спеку, можна порівняти з бігом або підйомом в швидкому темпі по сходах», - додала вона.

На думку лікаря-кардіолога, щоб зменшити навантаження на серце і судини під час статевого акту, рекомендується займатися сексом зі звичним партнером і в знайомій обстановці.

Джерело: ТСН