Державне підприємство "Медичні закупівлі України" прокоментувало слова міністра охорони здоров'я Максима Степанова щодо дискредитації України на міжнародній арені.

Відповідна заява була опублікована на офіційній сторінці держпідприємства у Facebook. 

Представники держпідприємства також додали, що Україна має шанс підписати контракти на доставку вакцини від ключових світових виробників.

У заяві йдеться, що для цього Україна має отримати своєрідний портфель вакцин, який може скласти ДП.

Крім того, вони наголосили, що звикли діяти максимально прозоро та відкрито, тож їм необхідна можливість продовжувати працювати "без неправомірного тиску" зі сторони очільника МОЗ.

Нагадаємо, "Медзакупівлі" раніше повідомляли, що одна з компаній-виробників вакцини від коронавірусу може відмовитися співпрацювати з Україною.

Проте, на сьогоднішньому брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що ця заява псує імідж країни в очах міжнародної спільноти

"Дискредитація іміджу країни полягає у відсутності конкретних рішень та дій у взаємодії із контрагентами, а також в імітації активної діяльності без реальних кроків. Зокрема, один із виробників попередив про можливий вихід з перемовин, оскільки занадто довго чекав на рішення МОЗ", - відповіли в ДП на сьогоднішні слова міністра.

Читайте більше актуальних новин України та світу: