Про це повідомила прес-служба Міноборони.

«Механік літака Ан-26 не потрапив до полону, а за допомогою небайдужих людей був врятований, схований від банд терористів, а згодом переплавлений на безпечну територію», - йдеться в повідомленні. 
Як відомо, 14 липня зв`язок з літаком повітряних сил АН-26, який виконував завдання в рамках повітряно-транспортного забезпечення активної фази АТО, зник о 12.30 год. На той момент літак йшов нависоті 6500 м. Згодом декілька членів екіпажу збитого літака вийшли на зв`язок з Генштабом.

«Інформація ж про нині врятованого військовослужбовця Збройних сил України була різною. Найгіршиим було повідомлення про начебто полон цієї мужньої людини.

Зараз цей військовослужбовець перебуває у безпеці», - передає Міноборони

Як писав «Вголос», 14 липня у Луганській області бойовики збили український військово-транспортний літак Ан-26. Прес-служба АТО повідомила, що четверо з восьми членів екіпажу збитого Ан-26 врятовано, ще двоє перебувають у полоні бойовиків.

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що СБУ має неспростовні докази того, що літак Ан-26 був уражений російськими збройними силами.

Також, міністр оборони Валерій Гелетей у доповіді президенту Петру Порошенку повідомив, що через те, що літак ішов на висоті 6,5 км, його ураження переносною зенітними комплексами є неможливим, тобто, «літак був уражений іншою, потужнішою ракетною зброєю, яка була застосована, імовірно, з території Російської Федерації».