Колишній майор Микола Мельниченко заявляє, що “техніку, якою він записував Кучму”, передасть лише тим структурам, які будуть визначені дружиною та матір’ю журналіста Георгія Гонгадзе. Про це він заявив у середу у вечірньому ефірі “5 каналу”.

Відповідаючи на запитання, де зараз знаходиться техніка, за допомогою якої він робив записи, Мельниченко сказав: “Техніка в надійному місці”. Продовжуючи цю тему, він сказав, що “я передам техніку в той засіб і структурам, щоб вона не була знищена”. На уточнююче запитання, чи віддасть він записуючі пристрої Генеральній прокуратурі України, він відповів: “Я віддам тим, кому довіряє Мирослава Гонгадзе, Леся Гонгадзе. Я не дам можливості використати ці речові докази нікому”.

Водночас Мельниченко сказав, що прибув до України не лише для того, щоб довести злочинні дії екс-Президента України та його оточення, а й насамперед через те, що незабаром має розпочатися суд у справі Гонгадзе. У цьому контексті він зазначив, що докладе максимум зусиль, аби “зламати гру багатьом людям”, які, на його думку, докладуть зусиль до того, щоб звести справу Гонгадзе нанівець.

Крім того, Мельниченко зазначив, відповідаючи на одне із запитань, що, судячи з його аудіозаписів, нинішній спікер парламенту Володимир Литвин “проходить не лише по справі Гонгадзе, а і по інших справах”.

proUA з посиланням на УНІАН