Про це «РБК-Україна» повідомило джерело в Генеральній прокуратурі ввечері в понеділок 12 вересня. 

Адвокат Мельничука Юрій Сухов в ефірі телеканалу "112-Україна" повідомив, що екс-заступник голови Київської ОДА нікуди не тікав, а перебував на відпочинку. "Він не тікав, а просто відпочивав", – зазначив у понеділок 12 вересня Сухов, відмовившись при цьому повідомити, де саме зараз перебуває його підзахисний.

Як відомо, 10 вересня  4 ранку дружина звільнено голови Київської облдержадміністрації, якого підозрюють у корупційних схемах, Галина Мельничук о написала в поліцію заяву про зникнення свого чоловіка. 

Нагадаємо, як заявляв напередодні директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, справа про хабарі в Київській ОДА може розвалитися в суді.

Увечері напередодні про затримання екс-губернатора Київської області та його заступника за хабар у розмірі 200 тисяч гривень повідомив глава МВС Арсен Аваков.  "Звільнити Мельничука Максима Дмитровича з посади голови Київської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою", – йдеться в указі президента за 9 вересня №389/2016.
Як писав «Вголос», президент України Петро Порошенко звільнив голову Київської обласної адміністрації Максима Мельничука.