У місті Боярка Київської області в п'ятницю, 24 січня, зупинили автомобіль, який, ймовірно, раніше вчинив ДТП. Водій, надавши посвідчення помічника народного депутата Віктора Медведчука, почав погрожувати поліцейським.

Про це на сторінці у Facebook повідомив експерт із безпеки дорожнього руху Олексій Павловський.

Він розповів, що Mercedes PK 2317G сірого кольору був помічений за допомогою системи "безпечне місто".

"Місяць тому співробітники заправної станції подзвонили в поліцію і повідомили, що п'яний молодик на автомобілі Mercedes приїхав заправлятися, а коли почав залишати заправну станцію, вирвав заправний шланг і кілька метрів протягнув за собою співробітника (заправника) і зник із місця ДТП", – написав Павловський.

Він додав, що Клименко почав переховуватися від співробітників поліції, "створюючи одну за одною аварійну ситуацію на дорозі".

За словами очевидців, швидкість автомобіля місцями перевищувала 180 кілометрів на годину.

"Через кілька кварталів пану Клименку все ж вдалося ненадовго відірватися від поліції і під'їхати до приватного будинку, де почати проби заховати автомобіль на території ділянки на вул. Київська", – написав Павловський.

Крім того, за його словами, Клименко постійно погрожував співробітникам поліції, ображав їх сім'ї, говорив що "Я помічник Медведчука і мені все по**й" обіцяв проблеми і фізичну розправу".

Нагадаємо, у справі про страшну ДТП у Харкові стався несподіваний поворот.